"Pięć lat temu uległem wypadkowi w pracy. Pracując w firmie stolarskiej zajmowałem się przycinaniem desek. Sprzęt nie był najlepszej jakości jednak w mojej miejscowości trudno było o pracę...."

czytaj więcej >
Krzysztof M., lat 30

"Kilka lat temu mój syn miał poważny wypadek, gdy wracał autokarem ze szkolnej wcieczki. Skorzystałam, wtedy z usług dużej firmy zajmującej się wypłatą odszkodowań. Jak się później okazało..."

czytaj więcej >
Hanna, lat 40

"Jako pasażerka samochodu miałam dwa lata temu wypadek. Oprócz stłuczeń i optarć nie miałam większych obrażeń. Jednka wydarzenie to wywołało u mnie strach i uraz przed jazdą samochodem prze..."

czytaj więcej >
Ewa, lat 45

"Pięć lat temu byłem energicznym, pracującym na utrzymanie rodziny mężczyzną. Wszystko zmieniło się, gdy trafiłem do szpitala z raną po upadku z drabiny. Dramat zaczął się rozgrywać, gdy..."

czytaj więcej >
Janusz B., lat 38

"Jestem osobą w podeszłym wieku, ale taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. Spacerując skręciłam kostkę przez nierówność na chodniku. Z powodu bólu nie mogłam o własnych siłach dojść..."

czytaj więcej >
Krystyna Z., lat 75

"Mój mąż zginął w wypadku samochodowym. Osierocił czwórkę dzieci. Jego strata była tym dotkliwsza, iż był jedynym żywicielem rodziny. Dzięki pomocy ECO z Gorzowa Wlkp. uzyskaliśmy odszkodowanie..."

czytaj więcej >
Joanna M., lat 43

"W czerwcu jadąc rowerem zostałam potrącona przez samochód. Trafiłam do szpitala mając ciężkie obrażenia całego ciała. Kilka dni później skontaktowali się ze mną przedstawiciele Europejskiego..."

czytaj więcej >
Anna B., lat 50

"W drodze do pracy uległem poważnemu wypadkowi. Gdy inny samochód wjeżdżając na czerwonym świetle na skrzyżowanie zderzył się z moim przeżyłem najgorszą chwilę w moim życiu. Doznałem wielu..."

czytaj więcej >
Piotr N., lat 32

"W wyniku prowadzonej sprawy przez adwokata uzyskałam 2.000 zł odszkodowania. Po konsultacji sprawy z Europejskim Centrum Odszkodowań i ich interwencji dostałam dodatkowe 15.000 zł Dzięki ich profesjonalizmowi..."

czytaj więcej >
Justyna K., , lat 40

Zamieść referencje firmy